DiBO Vestigingen

DiBO BV (Hoofdkantoor)

Productie en export:
koudwater hogedrukreinigers, warmwater hogedrukreinigers, hogedruktrailers en stationaire reinigingsinstallaties.

Productie, verkoop, begeleiding en projectrealisatie:
self-carwash installaties.

Adres
Hoge Mauw 250, 2370 Arendonk, België

Telefoon
+32-(0)14/67.22.51

Fax
+32-(0)14 67 25 10

Emailadres
sales@dibo.com

btw nummer
BE 0877.684.902 RPR Turnhout

Bank
BNP Paribas-Fortis
IBAN: BE42 0014 7242 6654
BIC: GEBABEBB

DiBO BELGIË BV

Verkoop en service:
koudwater hogedrukreinigers, warmwater hogedrukreinigers, hogedruktrailers, stationaire reinigingsinstallaties, schrob(zuig)machines, veeg(zuig)machines en (water)stofzuigers.

Adres
Sint-Jansveld 7, 2160 Wommelgem, Belgium

Telefoon
+32 (0)3 354.18.18

Fax
+32 (0)3 354.18.19

Emailadressen
sales.belgium@dibo.com
service.belgium@dibo.com (voor service en technische vragen)

btw number
BE 0446.152.785 RPR Antwerpen

Bank
IBAN: BE69 2200 3874 6078
BIC: GEBABEBB

DiBO NEDERLAND BV

Verkoop en service:
koudwater hogedrukreinigers, warmwater hogedrukreinigers, hogedruktrailers, stationaire reinigingsinstallaties, schrob(zuig)machines, veeg(zuig)machines en (water)stofzuigers.

Adres
Industrieweg 7, 4181 CA Waardenburg, Nederland

Telefoon
+31-(0)418 65.21.44

Fax
+31-(0)418 65.16.05

Emailadressen
sales@dibo.nl
service@dibo.nl (voor service en technische vragen)

btw nummer
NL008707844B01

Bank
Rabobank
IBAN: NL62 RABO 0172 942 373
BIC: RABONL2U

DiBO GmbH

Verkoop en service:
koudwater hogedrukreinigers, warmwater hogedrukreinigers, hogedruktrailers, stationaire reinigingsinstallaties, schrob(zuig)machines, veeg(zuig)machines en (water)stofzuigers.

Adres
Flocksdorfstraße 4, 57234 Wilnsdorf, Germany

Telefoon
+49 (0)2739 479935-0

Emailadres
vertrieb@dibo.com

btw nummer
DE251373219

Bank
BNP Paribas
IBAN: DE59 3701 0600 1101 7611 57
BIC: BNPADEFFXXX

DiBO PROJECT BV

Verkoop, begeleiding en projectrealisatie:
self-carwash, railwash, bus- & truckwash en roll-over installaties.

Adres
Industrieweg 7, 4181 CA Waardenburg, Netherlands

Telefoon
31 (0)418 65.21.44

Fax
+31 (0)418 65.16.05

Emailadressen
Sales.Projects@DiBO.com
Service.Projects@DiBO.com (voor service en technische vragen)

btw nummer
NL809117794B01

Bank
Rabobank
IBAN: NL77 RABO 0152 996 672
BIC: RABONL2U